Gorenje GI6401BSCE Fekete Beépített 59 cm-es Indukciós Főzőlap 4 Zónával/zónákkal
Kód: AGDGJEPGZ0121
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gorenje GI6401BSCE Černá Vestavěné 59 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Příkon (plyn) | 0 W |
| Příkon (elektřina) | 7000 W |
| Barva | Černá |
| Umístění varné zóny 2 | Vpravo vepředu |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 1 | 180 mm |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Výkon varné zóny 2 | 1200 W |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Počet plynových varných zón | 0 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 1 | 1200 W |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Průměr varné zóny 3 | 180 mm |
| Průměr varné zóny 2 | 180 mm |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 3 | Levá zadní část |
| Výkon varné zóny 3 | 1500 W |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Typ rámečku | Bez rámečku |
| Výkon varné zóny 4 | 1500 W |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Šířka varné desky | 59 cm |
| Průměr varné zóny 4 | 180 mm |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Šířka | 590 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (min) | 49 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 49 cm |
| Minimální šířka skříně | 56 cm |
| Instalační výška oddílu | 5 cm |
| Hloubka balení | 645 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,6 kg |
| Výška balení | 115 mm |
| Šířka balení | 690 mm |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Funkce Boost | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Varování | Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny., Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely. |
| Zabudovaná kapuce | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 11 kg |
| EAN vonalkód: | 3838782757440 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Energiafogyasztás (gáz): | 0W |
| Energiafogyasztás (villamos energia): | 7000 W |
| Szín: | Fekete |
| A 2. főzőzóna helye: | Jobb első |
| Főzőzóna alakja 4: | Kerek |
| 3. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| 1. főzőzóna átmérője: | 180 mm |
| Eszköz helye: | Beépített |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 1200 W |
| Főzőzóna alakja 3: | Kerek |
| Elektromos főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2: | Elektromos |
| Gáz főzőzónák száma: | 0 zóna/zónák |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 1200 W |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| 4. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| A 4. főzőzóna helye: | Jobb hátsó |
| Főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Főzőzóna átmérője 3: | 180 mm |
| 2. főzőzóna átmérője: | 180 mm |
| 1. főzőzóna alakja: | Kerek |
| A 3. főzőzóna helye: | Bal hátsó rész |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 1500 W |
| 2. főzőzóna alakja: | Kerek |
| Keret típusa: | Keret nélkül |
| Főzőzóna teljesítménye: 4: | 1500 W |
| 1. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Főzőlap szélessége: | 59 cm |
| Főzőzóna átmérője: 4: | 180 mm |
| Az 1. főzőzóna helye: | Bal első |
| Szélesség: | 590 mm |
| Mélység: | 520 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Súly: | 9,6 kg |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 56 cm |
| Tálca beépítési mélysége (min.): | 49 cm |
| Válaszfal beépítési mélysége: | 49 cm |
| Minimális szekrényszélesség: | 56 cm |
| Válaszfal beépítési magassága: | 5 cm |
| Csomagolási mélység: | 645 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 11,6 kg |
| Csomag magassága: | 115 mm |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Boost funkció: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Maradékhő-jelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Időzítő: | Igen |
| Gyerekzár: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket., Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel. |
| Beépített páraelszívó: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

