Gorenje G642ABX főzőlap Rozsdamentes acél Beépített 60 cm Gáz 4 zóna/zónák
Kód: AGDGJEPGZ0129
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gorenje G642ABX varná deska Nerezová ocel Vestavěné 60 cm Plynový 4 zóna/zón| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Materiál povrchu | Litina |
| Typ varné desky | Plynový |
| Barva | Nerezová ocel |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Průměr velké varné zóny | 9,85 cm |
| Výkon varné zóny 4 | 1050 W |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Tvar pozvolné varné zóny | Kulatý |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 4 | Plyn |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Tvar běžné varné zóny | Kulatý |
| Výkon varné zóny 2 | 3000 W |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Plyn |
| Typ varné zóny 1 | Pravidelný |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Průměr pozvolné varné zóny | 5,37 cm |
| Výkon varné zóny 3 | 1800 W |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Zdroj varné zóny 3 | Plyn |
| Výkon varné zóny 1 | 1800 W |
| Počet plynových varných zón | 4 zóna/zón |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Typ varné zóny 4 | Mírný var |
| Průměr běžné varné zóny | 7,35 cm |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vepředu |
| Tvar velké varné zóny | Kulatý |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vzadu |
| Šířka varné desky | 60 cm |
| Typ varné zóny 3 | Pravidelný |
| Materiál mřížky sporáku | Litina |
| Umístění varné zóny 1 | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 1 | Plyn |
| Typ varné zóny 2 | Velký |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Hloubka | 520 mm |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační výška oddílu | 10 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (min) | 49 cm |
| Výška balení | 157 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,7 kg |
| Šířka balení | 680 mm |
| Hloubka balení | 600 mm |
| Běžná varná zóna | 1800 W |
| Pozvolná varná zóna | 1050 W |
| Velká varná zóna | 3000 W |
| Vestavěný displej | Ne |
| Typ ovládání | Otočné |
| Umístění ovládání | Horní přední |
| Elektronické zapalování | Ano |
| Varování | Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny., Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely. |
| Zabudovaná kapuce | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 3838782467103 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Felületi anyag: | Öntöttvas |
| Főzőlap típusa: | Gáz |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Nagy főzőzóna átmérő: | 9,85 cm |
| Főzőzóna teljesítménye: 4: | 1050 W |
| Főzőzóna alakja 3: | Kerek |
| A lassú főzőzóna alakja: | Kerek |
| Főzőzóna alakja 4: | Kerek |
| 4. főzőzóna áramforrása: | Gáz |
| A 2. főzőzóna helye: | Bal első |
| Egy hagyományos főzőzóna alakja: | Kerek |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 3000 W |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2: | Gáz |
| 1. típusú főzőzóna: | Szabályos |
| 2. főzőzóna alakja: | Kerek |
| Lassú főzőzóna átmérője: | 5,37 cm |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 1800 W |
| Eszköz helye: | Beépített |
| 3. főzőzóna áramforrása: | Gáz |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 1800 W |
| Gáz főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| 1. főzőzóna alakja: | Kerek |
| 4-es típusú főzőzóna: | Párolás |
| Egy normál főzőzóna átmérője: | 7,35 cm |
| A 4. főzőzóna helye: | Jobb első |
| Nagy főzőzóna alakja: | Kerek |
| A 3. főzőzóna helye: | Jobb hátsó |
| Főzőlap szélessége: | 60 cm |
| 3-as típusú főzőzóna: | Szabályos |
| Tűzhely rostélyának anyaga: | Öntöttvas |
| Az 1. főzőzóna helye: | Bal hátsó rész |
| 1. főzőzóna áramforrása: | Gáz |
| 2. típusú főzőzóna: | Nagy |
| Szélesség: | 600 mm |
| Magasság: | 130 mm |
| Súly: | 11 kg |
| Mélység: | 520 mm |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 56 cm |
| Válaszfal beépítési magassága: | 10 cm |
| Tálca beépítési mélysége (min.): | 49 cm |
| Csomag magassága: | 157 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 11,7 kg |
| Csomag szélessége: | 680 mm |
| Csomagolási mélység: | 600 mm |
| Hagyományos főzőzóna: | 1800 W |
| Lassú főzési zóna: | 1050 W |
| Nagy főzőzóna: | 3000 W |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| Ellenőrzési hely: | Felső elülső rész |
| Elektronikus gyújtás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket., Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel. |
| Beépített páraelszívó: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

