Gorenje BHP62CLI páraelszívó Félig beépített (kihúzható) Elefántcsont 435 m³/h
Kód: AGDGJEOKA0137
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gorenje BHP62CLI digestoř Polovestavěný (vytahovací) Slonovinová 435 m³/h| Spotřeba | 141 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Roční spotřeba energie | 41,7 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | C |
| Třída energetické účinnosti | C |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Základní materiál | Sklo, Kov |
| Počet motorů | 1 |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Model | Polovestavěný (vytahovací) |
| Vestavěný displej | Ne |
| Barva | Slonovinová |
| Hmotnost | 7,4 kg |
| Výška (min.) | 17 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 315 mm |
| Výška balení | 230 mm |
| Hloubka balení | 366 mm |
| Šířka balení | 665 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,6 kg |
| Účinnost filtrace mastnoty (GFE) | 98,4% |
| Účinnost dynamiky tekutin (FDE) | 16,1 |
| Maximální recirkulační výkon | 215 m³/h |
| Hlučnost (vysoká rychlost) | 71 dB |
| Třída účinnosti osvětlení | A |
| Průtok vzduchu (nízká rychlost) | 158 m³/h |
| Třída účinnosti dynamiky kapalin | D |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 46 dB |
| Hlučnost | 71 dB |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | A |
| Počet rychlostí | 3 |
| Maximální výkon odsávání | 435 m³/h |
| Typ odsávání | Recirkulační |
| Ukazatel znečištění filtrů | Ne |
| Filtr vhodný pro mytí v myčce | Ne |
| Vyjímatelný filtr | Ne |
| Umývatelný filtr | Ano |
| Typ filtru mastnoty | Hliník |
| Varování | Udržujte dostatečnou vzdálenost od hořlavých povrchů., Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení., Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití. |
| Svítivost (LE) | 47,7 lux/W |
| Počet žárovek | 2 žárovek |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 75032 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| Súly: | 8 kg |
| EAN vonalkód: | 3838782146183 |
| Fogyasztás: | 141 Ny |
| Energiahatékonysági skála: | A+++-tól D-ig |
| Éves energiafogyasztás: | 41,7 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (régi): | C |
| Energiahatékonysági osztály: | C |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Alapanyag: | Üveg, fém |
| Motorok száma: | 1 |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Modell: | Félig süllyesztett (kihúzható) |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Szín: | Elefántcsont |
| Súly: | 7,4 kg |
| Magasság (min.): | 17 cm |
| Szélesség: | 600 mm |
| Mélység: | 315 mm |
| Csomag magassága: | 230 mm |
| Csomagolási mélység: | 366 mm |
| Csomag szélessége: | 665 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,6 kg |
| Zsírszűrési hatékonyság (GFE): | 98,4% |
| Folyadékdinamikai Hatékonyság (FDE): | 16.1 |
| Maximális recirkulációs kapacitás: | 215 m³/óra |
| Zaj (nagy sebesség): | 71 dB |
| Világítási hatékonysági osztály: | ÉS |
| Légáramlás (alacsony sebesség): | 158 m³/h |
| Hidraulikus dinamikai hatékonysági osztály: | D |
| Zaj (alacsony sebesség): | 46 dB |
| Zajszint: | 71 dB |
| Zsírszűrési hatékonysági osztály: | ÉS |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Maximális elszívóerő: | 435 m³/óra |
| Szívás típusa: | Recirkulációs |
| Szűrő eltömődésjelző: | Nem |
| Mosogatógépben mosható szűrő: | Nem |
| Kivehető szűrő: | Nem |
| Mosható szűrő: | Igen |
| Zsírszűrő típusa: | Alumínium |
| Figyelmeztetés: | Tartson elegendő távolságot a gyúlékony felületektől., Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne telepítse a készüléket a használati utasítás elolvasása nélkül. |
| Fényerősség (LE): | 47,7 lux/W |
| Izzók száma: | 2 izzó |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 75032 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

