Feel-Maestro MR067 elektromos vízforraló 1,2 l 1200 W Fehér
Kód: AGDMEOCZE0138
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel-Maestro MR067 elektromos vízforraló 1,2 l 1200 W Fehér| Vezérlés típusa | Mancs |
| Víz nélküli indítás elleni védelem | Igen |
| Alapanyag | Kerámiai |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Víztartály térfogata | 1,2 liter |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Automatikus kikapcsolás, ha a víztartály üres | Igen |
| Szín | Fehér |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Kábeltárolás | Igen |
| Energiafogyasztás | 1200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Szélesség | 165 mm |
| Mélység | 235 mm |
| Tápkábel hossza | 0,65 m |
| Magasság | 220 mm |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket a konnektorból., Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben., Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.72 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144673834 |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| Víz nélküli indítás elleni védelem: | Igen |
| Alapanyag: | Kerámiai |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,2 liter |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás, ha a víztartály üres: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló: | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Szélesség: | 165 mm |
| Mélység: | 235 mm |
| Tápkábel hossza: | 0,65 m |
| Magasság: | 220 mm |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket az áramforrásból., Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben., Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

