Feel-Maestro MR030 elektromos vízforraló PIROS
Kód: AGDMEOCZE0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel-Maestro MR030 elektromos vízforraló PIROS| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Víztartály térfogata | 1,7 liter |
| Levehető fedél | Igen |
| Szín | Piros, fekete |
| Vízszintjelző | Nem |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Alapanyag | Műanyag |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Energiafogyasztás | 2200 W |
| Magasság | 230 mm |
| Kábelhossz | 0,7 méter |
| Szélesség | 210 mm |
| Mélység | 155 mm |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Dupla falú | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket a konnektorból., Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben., Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.24 kg |
| EAN vonalkód: | 4820096550717 |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Levehető fedél: | Igen |
| Szín: | Piros, Fekete |
| Vízszintjelző: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Alapanyag: | Műanyag |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| Magasság: | 230 mm |
| Kábelhossz: | 0,7 méter |
| Szélesség: | 210 mm |
| Mélység: | 155 mm |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Dupla falú: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket az áramforrásból., Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben., Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

