Feel-Maestro MR-755 fritőz 3 l 1200 W Forró levegős fritőz Zöld
Kód: AGDMEOFRY0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel-Maestro MR-755 fritőz 3 l 1200 W Forró levegős fritőz Zöld| Energiafogyasztás | 1200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Szín | Zöld |
| Sütési funkció | Igen |
| Programok száma | 6 |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Kapacitás | 3 liter |
| Beépített kijelző | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 3.79 kg |
| EAN vonalkód: | 4820177149199 |
| Energiafogyasztás: | 1200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Szín: | Zöld |
| Sütési funkció: | Igen |
| Programok száma: | 6 |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Kapacitás: | 3 liter |
| Beépített kijelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

