Feel-Maestro MR-511 turmixgép, főző-turmixgép, fekete, 500 W
Kód: AGDMEOMIB0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel-Maestro MR-511 turmixgép, főző-turmixgép, fekete, 500 W| Energiafogyasztás | 500 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Kivehető tál | Igen |
| Modell | Főző turmixgép |
| Anyag | Rozsdamentes acél, műanyag |
| Szín | Fekete |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 385 × 64 × 58 mm |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Turbó mód | Igen |
| Rozsdamentes acél kések | Igen |
| A készletben található tartozékok | 900 ml-es tartály mérőpohárral |
| Figyelmeztetés | A termék kizárólag háztartási használatra készült., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos a sérülések elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 0.94 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674565 |
| Energiafogyasztás: | 500 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Kivehető tál: | Igen |
| Modell: | Főző turmixgép |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, műanyag |
| Szín: | Fekete |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 385 × 64 × 58 mm |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Turbó mód: | Igen |
| Rozsdamentes acél kések: | Igen |
| A készletben található tartozékok: | 900 ml-es tartály mérőpohárral |
| Figyelmeztetés: | A termék kizárólag háztartási használatra készült., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

