Feel-Maestro MR-1676 Kenyértartó, fekete
Kód: AGDMEOPNM0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel-Maestro MR-1676 Chlebník, černý| Tvar | Válec |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Barva | Černá |
| Typ otevření víka | Víko na pantech |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Rozměry (ŠxHxV) | 385 × 255 × 190 mm |
| Hmotnost | 1,46 kg |
| Počet kusů | 1 kusů |
| Varování | Nepoužívejte chlebník ani košík na chléb v blízkosti zdroje ohně., Nepoužívejte v mikrovlnné troubě ani v troubě., Vyhněte se vysokým teplotám, které mohou způsobit deformaci plastu. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food containers |
|---|---|
| Súly: | 1.71 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144670949 |
| Arc: | Henger |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Fedélnyitási típus: | Csuklós fedél |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 385 × 255 × 190 mm |
| Súly: | 1,46 kg |
| Darabszám: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne használja a kenyértartót vagy a kenyérkosarat tűzforrás közelében., Ne használja mikrohullámú sütőben vagy sütőben., Kerülje a magas hőmérsékletet, mert plasztikus deformációt okozhat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

