ELLE vízforraló 1,7 l kék
Kód: AGDEL4CZE0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ELLE vízforraló 1,7 l kék| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Vízszintjelző | Igen |
| Melegen tartás | Igen |
| Szűrés | Igen |
| Víztartály térfogata | 1,7 liter |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Szín | Kék |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Használati utasítás | Igen |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Ergonomikus markolat | Igen |
| Csuklós fedél | Igen |
| Szélesre nyíló fedél | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Arc | Konzerv alakú |
| Jelzőfény | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.81 kg |
| EAN vonalkód: | 4895091317733 |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Melegen tartás: | Igen |
| Szűrés: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Szín: | Kék |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Használati utasítás: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Csuklós fedél: | Igen |
| Szélesre nyíló fedél: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Arc: | Konzerv alakú |
| Jelzőfény: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

