Elica LANE IX/A/52 Beépített Rozsdamentes acél 550 m³/h
Kód: AGDEIAOKA0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Elica LANE IX/A/52 Beépített Rozsdamentes acél 550 m³/h| Energiahatékonysági skála | A+++-tól D-ig |
| Éves energiafogyasztás | 68,9 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (régi) | B. |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Szívócsatlakozás átmérője | 15 cm |
| Modell | Beépített |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Beépített kijelző | Nem |
| Szélesség | 514 mm |
| Magasság | 322 mm |
| Mélység | 283 mm |
| Zajszint | 65 dB |
| Légelszívási teljesítmény Boost állásban | 650 m³/óra |
| Maximális elszívóerő | 550 m³/óra |
| Intenzív sebesség | Igen |
| Szívás típusa | Kipufogó/Visszakeringetés |
| Zaj (alacsony sebesség) | 49 dB |
| Nyomás (Pa) | 405 |
| Hidraulikus dinamikai hatékonysági osztály | B. |
| Zajszint (intenzív sebesség) | 68 dB |
| Zaj (nagy sebesség) | 65 dB |
| Zsírszűrési hatékonysági osztály | D |
| Világítási hatékonysági osztály | ÉS |
| Sebességfokozat száma | 3 |
| Zsírszűrő típusa | Alumínium |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a készüléket az áramforrásból., Ne telepítse a készüléket a használati útmutató elolvasása nélkül. |
| Izzó típusa | JÉG |
| Világítási pozíció | Elülső |
| Fényerősség | 365 lx |
| Fűtőelem teljesítménye | 7W |
| Izzók száma | 1 villanykörte |
| Színhőmérséklet | 3500K |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| Súly: | 9.52 kg |
| EAN vonalkód: | 8020283048393 |
| Energiahatékonysági skála: | A+++-tól D-ig |
| Éves energiafogyasztás: | 68,9 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (régi): | B. |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Szívócsatlakozás átmérője: | 15 cm |
| Modell: | Beépített |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Szélesség: | 514 mm |
| Magasság: | 322 mm |
| Mélység: | 283 mm |
| Zajszint: | 65 dB |
| Légelszívási teljesítmény Boost állásban: | 650 m³/óra |
| Maximális elszívóerő: | 550 m³/óra |
| Intenzív sebesség: | Igen |
| Szívás típusa: | Kipufogó/Visszakeringetés |
| Zaj (alacsony sebesség): | 49 dB |
| Nyomás (Pa): | 405 |
| Hidraulikus dinamikai hatékonysági osztály: | B. |
| Zajszint (intenzív sebesség): | 68 dB |
| Zaj (nagy sebesség): | 65 dB |
| Zsírszűrési hatékonysági osztály: | D |
| Világítási hatékonysági osztály: | ÉS |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Zsírszűrő típusa: | Alumínium |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne telepítse a készüléket a használati utasítás elolvasása nélkül. |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Világítási pozíció: | Elülső |
| Fényerősség: | 365 lx |
| Fűtőelem teljesítménye: | 7W |
| Izzók száma: | 1 villanykörte |
| Színhőmérséklet: | 3500K |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

