Elica FOLD S IX/A/72 Beépített Rozsdamentes acél 710 m3/h B
Kód: AGDEIAOKA0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Elica FOLD S IX/A/72 Beépített Rozsdamentes acél 710 m3/h B| Hidraulikus dinamikai hatékonysági osztály | ÉS |
| Zsírszűrési hatékonysági osztály | C |
| Energiahatékonysági skála | A+++-tól D-ig |
| Energiahatékonysági osztály (régi) | B. |
| Világítási hatékonysági osztály | ÉS |
| Éves energiafogyasztás | 65 kWh |
| Energiafogyasztás | 257 Ny |
| Modell | Beépített |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Időzítő | Igen |
| Lefolyó átmérője | 150 mm |
| Mélység | 283 mm |
| Magasság | 251 mm |
| Szélesség | 714 mm |
| Maximális elszívóerő | 710 m3/óra |
| Zaj (alacsony sebesség) | 53 dB |
| Zajszint | 66 dB |
| Szívás típusa | Vezeték |
| Zajszint (intenzív sebesség) | 70 dB |
| Zsírszűrő típusa | Rozsdamentes acél |
| Fűtőelem teljesítménye | 7W |
| Izzó típusa | JÉG |
| Izzók száma | 1 villanykörte |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| Súly: | 9.28 kg |
| EAN vonalkód: | 8020283054288 |
| Hidraulikus dinamikai hatékonysági osztály: | ÉS |
| Zsírszűrési hatékonysági osztály: | C |
| Energiahatékonysági skála: | A+++-tól D-ig |
| Energiahatékonysági osztály (régi): | B. |
| Világítási hatékonysági osztály: | ÉS |
| Éves energiafogyasztás: | 65 kWh |
| Energiafogyasztás: | 257 Ny |
| Modell: | Beépített |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Időzítő: | Igen |
| Lefolyó átmérője: | 150 mm |
| Mélység: | 283 mm |
| Magasság: | 251 mm |
| Szélesség: | 714 mm |
| Maximális elszívóerő: | 710 m3/óra |
| Zaj (alacsony sebesség): | 53 dB |
| Zajszint: | 66 dB |
| Szívás típusa: | Vezeték |
| Zajszint (intenzív sebesség): | 70 dB |
| Zsírszűrő típusa: | Rozsdamentes acél |
| Fűtőelem teljesítménye: | 7W |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Izzók száma: | 1 villanykörte |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

