Cosori Turbo Blaze Chef Edition Szabadonálló 6 l Szabadonálló 1725 W Meleglevegős fritőz Fekete, Rózsaarany
Kód: AGDCS1FRY0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cosori Turbo Blaze Chef Edition Szabadonálló 6 l Szabadonálló 1725 W Meleglevegős fritőz Fekete, Rózsaarany| Személyek száma | 5 fő/fő |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Hőmérséklet (maximum) | 230°C |
| Kapacitás | 6 liter |
| Programok száma | 9 |
| Állítható termosztát | Igen |
| Hőmérséklet (min.) | 30°C |
| Sütőfunkció | Igen |
| Gőzölős főzési funkció | Igen |
| Olajtartalom | 0 liter |
| Grillezés | Igen |
| Sütési funkció | Igen |
| Dehidratációs funkció | Igen |
| Digitális időzítő | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 1725 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50-60 Hz |
| Üvegablak | Nem |
| Fogantyúk | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Szín | Rózsaszín, Fekete |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Építési típus | Egyéni vállalkozó |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Kivehető tál | Igen |
| Szagszűrő | Nem |
| Levehető csuklós fedél | Nem |
| Sütőkosarak száma | 1 |
| Vezérlőpult színe | Fekete |
| Automatikus fedélnyitás | Nem |
| Bolygóforgás | Nem |
| Szélesség | 300 mm |
| Mélység | 301 mm |
| Súly | 6 kg |
| Magasság | 365 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Grillezőrács | Igen |
| Kijelző típusa | LCD |
| Beépített kijelző | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 7.8 kg |
| EAN vonalkód: | 810123671519 |
| Személyek száma: | 5 fő/fő |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Hőmérséklet (maximum): | 230°C |
| Kapacitás: | 6 liter |
| Programok száma: | 9 |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 30°C |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Gőzölős főzési funkció: | Igen |
| Olajtartalom: | 0 liter |
| Grillezés: | Igen |
| Sütési funkció: | Igen |
| Dehidratációs funkció: | Igen |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 1725 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50-60 Hz |
| Üvegablak: | Nem |
| Fogantyúk: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Szín: | Rózsaszín, Fekete |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Építési típus: | Egyéni vállalkozó |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Szagszűrő: | Nem |
| Levehető csuklós fedél: | Nem |
| Sütőkosarak száma: | 1 |
| Vezérlőpult színe: | Fekete |
| Automatikus fedélnyitás: | Nem |
| Bolygóforgás: | Nem |
| Szélesség: | 300 mm |
| Mélység: | 301 mm |
| Súly: | 6 kg |
| Magasság: | 365 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Grillezőrács: | Igen |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Beépített kijelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

