Concept VP4360 kézi porszívó nedves és száraz porszívózáshoz
Kód: AGDCNCODK0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept VP4360 kézi porszívó nedves és száraz porszívózáshoz| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Szívóerő | 3400 Pa |
| Akkumulátor töltési ideje | 5 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Működési idő | 45 perc |
| Porszívózás | Száraz és nedves |
| Szín | Fekete |
| Porgyűjtő tartály típusa | Portartály |
| Por mennyisége (porszívó) | 0,45 liter |
| Üzemmódok | 2 |
| LED-jelzők | Igen |
| HEPA szűrőrendszer | Igen |
| A csomag tartalma | Használati útmutató, Hosszú réstisztító fej, Sörtés kefe, Töltőállvány, Lehúzó, Töltő |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Helyes használat | Belső |
| Figyelmeztető piktogramok | Nyomás alatt álló anyagok |
| Figyelmeztetés | Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületeken., A porszívó elektromos alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében a használati utasításnak megfelelően használja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 1.75 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631006528 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Szívóerő: | 3400 Pa |
| Akkumulátor töltési ideje: | 5 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Működési idő: | 45 perc |
| Porszívózás: | Száraz és nedves |
| Szín: | Fekete |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Portartály |
| Por mennyisége (porszívó): | 0,45 liter |
| Üzemmódok: | 2 |
| LED-jelzők: | Igen |
| HEPA szűrőrendszer: | Igen |
| A csomag tartalma: | Felhasználói kézikönyv, Hosszú réstisztító fej, Sörtés kefe, Töltőállvány, Vakolókanál, Töltő |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Helyes használat: | Belső |
| Figyelmeztető piktogramok: | Nyomás alatt álló anyagok |
| Figyelmeztetés: | Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületeken., A porszívó elektromos alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében a használati utasításnak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

