CONCEPT SO3010 gomba-, zöldség- és gyümölcsszárító
Kód: AGDCNCSUG0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CONCEPT SO3010 gomba-, zöldség- és gyümölcsszárító| Időzítő | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Hőmérséklet-szabályozási tartomány | 35–70 °C |
| Sütővezérlés típusa | Érintés |
| Időzítő (minimum) | 10 perc |
| Szárítási funkció | Igen |
| Maximális párolási idő | 48 óra |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Energiafogyasztás | 245 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230 - 240 V |
| Alapanyag | Kabát |
| Tálcák száma | 9 |
| Ventilátor helye | Felső |
| Szűrő átmérője | 32,5 cm |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fekete, Átlátszó |
| Beépített kijelző | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| Súly: | 1.94 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631064986 |
| Időzítő: | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Hőmérséklet-szabályozási tartomány: | 35–70 °C |
| Sütővezérlés típusa: | Érintés |
| Időzítő (minimum): | 10 perc |
| Szárítási funkció: | Igen |
| Maximális párolási idő: | 48 óra |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 245 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230 - 240 V |
| Alapanyag: | Kabát |
| Tálcák száma: | 9 |
| Ventilátor helye: | Felső |
| Szűrő átmérője: | 32,5 cm |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete, Átlátszó |
| Beépített kijelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

