CONCEPT SO2080 gomba-, zöldség- és gyümölcsszárító
Kód: AGDCNCSUG0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CONCEPT SO2080 gomba-, zöldség- és gyümölcsszárító| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Maximális párolási idő | 48 óra |
| Időzítő | Igen |
| Sütővezérlés típusa | Gombok |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Mosogatógépben mosható tányérok | Igen |
| Minimális párolási idő | 1 óra |
| Hőmérséklet-szabályozási tartomány | 35–70 °C |
| Hangjelzés | Igen |
| Szárítási funkció | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 260 W |
| Szín | Fehér, Átlátszó |
| Ventilátor helye | Alsó |
| Tálcák száma | 6 |
| Beépített kijelző | Igen |
| Alapanyag | Kabát |
| Képernyő méretei | 30,5 x 25 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| Súly: | 2.57 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631012147 |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Maximális párolási idő: | 48 óra |
| Időzítő: | Igen |
| Sütővezérlés típusa: | Gombok |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Mosogatógépben mosható tányérok: | Igen |
| Minimális párolási idő: | 1 óra |
| Hőmérséklet-szabályozási tartomány: | 35–70 °C |
| Hangjelzés: | Igen |
| Szárítási funkció: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 260 W |
| Szín: | Fehér, Átlátszó |
| Ventilátor helye: | Alsó |
| Tálcák száma: | 6 |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Alapanyag: | Kabát |
| Képernyő méretei: | 30,5 x 25 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

