CONCEPT SO1020 gomba-, zöldség- és gyümölcsszárító
Kód: AGDCNCSUG0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CONCEPT SO1020 gomba-, zöldség- és gyümölcsszárító| Sütővezérlés típusa | Gomb/forgatógomb |
| Mosogatógépben mosható tányérok | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Hőmérséklet-szabályozási tartomány | 35–70 °C |
| Szárítási funkció | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 245 W |
| Szín | Átlátszó, fehér |
| Szűrő átmérője | 32 cm |
| Alapanyag | Kabát |
| Ventilátor helye | Alsó |
| Tálcák száma | 9 |
| Beépített kijelző | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| Súly: | 3.62 kg |
| EAN vonalkód: | 8594049738083 |
| Sütővezérlés típusa: | Gomb/forgatógomb |
| Mosogatógépben mosható tányérok: | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Időzítő: | Nem |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Hőmérséklet-szabályozási tartomány: | 35–70 °C |
| Szárítási funkció: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 245 W |
| Szín: | Átlátszó, Fehér |
| Szűrő átmérője: | 32 cm |
| Alapanyag: | Kabát |
| Ventilátor helye: | Alsó |
| Tálcák száma: | 9 |
| Beépített kijelző: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

