Concept SO1015 Élelmiszerszárító, sárga, 245 W
Kód: AGDCNCSUG0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept SO1015 Élelmiszerszárító, sárga, 245 W| Szín | Borostyán |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Rács átmérője | 32 cm |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 245 W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| Súly: | 2.89 kg |
| EAN vonalkód: | 8594049739479 |
| Szín: | Borostyán |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Rács átmérője: | 32 cm |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 245 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

