Concept sm3391 1,2 l-es álló mixer 700 W Rozsdamentes acél, Fehér
Kód: AGDCNCMIB0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept sm3391 1,2 l-es álló mixer 700 W Rozsdamentes acél, Fehér| Kivehető tál | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél, Fehér |
| Modell | Álló mixer |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Levehető kés | Igen |
| Energiafogyasztás | 700 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Jégzúzás | Igen |
| Malom | Igen |
| Vágó munkás | Igen |
| Tartály tartalma | 1,2 liter |
| Forgási sebesség (max.) | 23000 fordulat/perc |
| Koktél tartozék | Igen |
| Csészék száma | 3 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 3.15 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631003701 |
| Kivehető tál: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Fehér |
| Modell: | Álló mixer |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Levehető kés: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 700 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Jégzúzás: | Igen |
| Malom: | Igen |
| Vágó munkás: | Igen |
| Tartály tartalma: | 1,2 liter |
| Forgási sebesség (max.): | 23000 fordulat/perc |
| Koktél tartozék: | Igen |
| Csészék száma: | 3 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

