Concept SM3390 turmixgép 1,2 l Merülő turmixgép 700 W Fekete, Rozsdamentes acél
Kód: AGDCNCMIB0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept SM3390 turmixgép 1,2 l Merülő turmixgép 700 W Fekete, Rozsdamentes acél| Kábelhossz | 1 méter |
| Kivehető tál | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél, fekete |
| Modell | Merülő turmixgép |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Levehető kés | Igen |
| Energiafogyasztás | 700 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Vágó munkás | Igen |
| Forgási sebesség (max.) | 23000 fordulat/perc |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Jégzúzás | Igen |
| Beépített kijelző | Nem |
| Tartály tartalma | 1,2 liter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 3.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631002834 |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Kivehető tál: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Fekete |
| Modell: | Merülő turmixgép |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Levehető kés: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 700 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Vágó munkás: | Igen |
| Forgási sebesség (max.): | 23000 fordulat/perc |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Jégzúzás: | Igen |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Tartály tartalma: | 1,2 liter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

