Concept SM3380 turmixgép 0,5 l álló turmixgép 180 W zöld, fehér
Kód: AGDCNCMIB0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept SM3380 turmixgép 0,5 l álló turmixgép 180 W zöld, fehér| Modell | Álló mixer |
| Kábelhossz | 1,3 méter |
| Kivehető tál | Igen |
| Szín | Fehér, Zöld |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Energiafogyasztás | 180 W |
| Súly | 950 g |
| Tartály tartalma | 0,5 liter |
| Jégzúzás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.9 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631002438 |
| Modell: | Álló mixer |
| Kábelhossz: | 1,3 méter |
| Kivehető tál: | Igen |
| Szín: | Fehér, Zöld |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 180 W |
| Súly: | 950 g |
| Tartály tartalma: | 0,5 liter |
| Jégzúzás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

