CONCEPT RK3305 elektromos vízforraló
Kód: AGDCNCCZE0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CONCEPT RK3305 elektromos vízforraló| Hőmérséklet-tartomány | 45–100 °C |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Szín | Sötét szürke |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Fogantyú színe | Faipari |
| Gyors felmelegedés | Igen |
| Csíkos kabát | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Beépített kijelző | Igen |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Víztartály térfogata | 1,5 liter |
| Ergonomikus markolat | Igen |
| Energiafogyasztás | 1850-2200 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Bemeneti feszültség | 220-240V |
| Magasság | 240 mm |
| Tömlőhossz | 0,70 m |
| Hossz | 225 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Súly | 1,25 kg |
| Vízszintjelző | Igen |
| Alapanyag | Műanyag |
| Képernyő | Igen |
| Vezeték nélküli | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.55 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631028605 |
| Hőmérséklet-tartomány: | 45–100 °C |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Szín: | Sötét szürke |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Fogantyú színe: | Faipari |
| Gyors felmelegedés: | Igen |
| Csíkos kabát: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,5 liter |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1850-2200 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Bemeneti feszültség: | 220-240V |
| Magasság: | 240 mm |
| Tömlőhossz: | 0,70 m |
| Hossz: | 225 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Súly: | 1,25 kg |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Alapanyag: | Műanyag |
| Képernyő: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

