Concept RK0092 Kerámia vízforraló 1,5 lSötétszürke
Kód: AGDCNCCZE0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept RK0092 Kerámia vízforraló 1,5 lSötétszürke| Szín | Sötét szürke |
| Alapanyag | Kerámiai |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Melegen tartás funkció | Nem |
| Vezérlés típusa | Mancs |
| Vízkőszűrő | Nem |
| Állítható termosztát | Nem |
| Víztartály térfogata | 1,5 liter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 1,65 kg |
| Szélesség | 230 mm |
| Mélység | 150 mm |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.99 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631067963 |
| Szín: | Sötét szürke |
| Alapanyag: | Kerámiai |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| Vízkőszűrő: | Nem |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Víztartály térfogata: | 1,5 liter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Magasság: | 240 mm |
| Súly: | 1,65 kg |
| Szélesség: | 230 mm |
| Mélység: | 150 mm |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

