Concept RK-3385 elektromos vízforraló 1,7 l 2200 W fekete
Kód: AGDCNCCZE0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept RK-3385 elektromos vízforraló 1,7 l 2200 W fekete| Víztartály térfogata | 1,7 liter |
| LED kijelző | Igen |
| Szín | Fekete |
| Vízszintjelző | Igen |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Energiafogyasztás | 1850-2200 W |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Súly | 1,11 kg |
| Mélység | 160 mm |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Fedélnyitási típus | Kézikönyv |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Figyelmeztetés | Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést. Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket a konnektorból. Működés közben ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.35 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631079225 |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| LED kijelző: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Energiafogyasztás: | 1850-2200 W |
| Magasság: | 260 mm |
| Szélesség: | 220 mm |
| Súly: | 1,11 kg |
| Mélység: | 160 mm |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Fedélnyitási típus: | Kézikönyv |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést, Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket az áramforrásból., Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

