Concept RK-2390 elektromos vízforraló 1,7 l 2200 W
Kód: AGDCNCCZE0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept RK-2390 elektromos vízforraló 1,7 l 2200 W| Vízszintjelző | Igen |
| Alapanyag | Kabát |
| Víztartály térfogata | 1,7 liter |
| Szín | Fehér |
| Energiafogyasztás | 1850-2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Mélység | 154 mm |
| Magasság | 238 mm |
| Súly | 880 g |
| Szélesség | 218 mm |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Fedélnyitási típus | Kézikönyv |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket használat közben. Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket a konnektorból. Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.04 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631079201 |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Alapanyag: | Kabát |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Szín: | Fehér |
| Energiafogyasztás: | 1850-2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Mélység: | 154 mm |
| Magasság: | 238 mm |
| Súly: | 880 g |
| Szélesség: | 218 mm |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Fedélnyitási típus: | Kézikönyv |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben., Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket az áramforrásból., Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

