Concept IL5020 epilátor Fekete
Kód: AGDCNCDEP0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept IL5020 epilátor Fekete| Szín | Fekete |
| Testfelületek | Bikini, Külső comb, Hónalj |
| Villanások száma | 500000 |
| Borotva | Nem |
| Sebességfokozat száma | 5 |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | JÉG |
| LED-jelzők | Igen |
| Trimmelő | Nem |
| Arcfelületek | Arc, Felső ajak |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás | 36W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység | Tápellátás/Akkumulátor |
| Gyors töltés | 60 perc |
| Magasság | 175 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Súly | 305 g |
| Mélység | 140 mm |
| Kazettatároló tok | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Depilatories |
|---|---|
| Súly: | 1.825 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631019917 |
| Szín: | Fekete |
| Testfelületek: | Bikini, Külső comb, Hónalj |
| Villanások száma: | 500000 |
| Borotva: | Nem |
| Sebességfokozat száma: | 5 |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| LED-jelzők: | Igen |
| Trimmelő: | Nem |
| Arcfelületek: | Arcok, Felső ajak |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 36W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység: | Tápellátás/Akkumulátor |
| Gyors töltés: | 60 perc |
| Magasság: | 175 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Súly: | 305 g |
| Mélység: | 140 mm |
| Kazettatároló tok: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

