Concept IL3020 epilátor Rózsaarany, Fehér
Kód: AGDCNCDEP0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept IL3020 epilátor Rózsaarany, Fehér| Működési idő - teljes láb | 15 perc |
| Rövid hajra alkalmas | Igen |
| Üzemidő - fél szakasz | 8-10 perc |
| Lézeres szőrtelenítés | Igen |
| Dedikált alkalmazás | Concept IPL (Google Play/AppStore) |
| Nem típusa | Egynemű |
| Szemvédelem | Igen |
| Alkalmazási idő a bikinizónában | 2 perc |
| Üzemmódok | 2 |
| Csak felnőttek számára alkalmas | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Borotva | Nem |
| Érzékeny bőrre alkalmas | Nem |
| Alkalmazási idő a hónaljban | 1 perc |
| Masszázs funkció | Nem |
| Trimmelő | Nem |
| Úszó fej | Nem |
| Intenzitási szintek száma | 5 |
| Testhez kapcsolódó terület | 4 cm² |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás | 36W |
| Levehető tippek | Igen |
| Készenlétjelző | Igen |
| Izzó élettartama (villanások) | 300000 |
| Beépített kijelző | LCD |
| Fő termék színe | Fehér, Rózsaarany |
| Ergonomikus markolat | Igen |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 31 mm |
| Súly | 500 g |
| Mélység | 175 mm |
| Összeg | 1 |
| Utazótok | Igen |
| Hajvágó fej | Igen |
| Testhez kapcsolódó rögzítés | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Depilatories |
|---|---|
| Súly: | 1.25 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631011201 |
| Működési idő - teljes láb: | 15 perc |
| Rövid hajra alkalmas: | Igen |
| Üzemidő - fél szakasz: | 8-10 perc |
| Lézeres szőrtelenítés: | Igen |
| Dedikált alkalmazás: | Concept IPL (Google Play/AppStore) |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Szemvédelem: | Igen |
| Alkalmazási idő a bikinizónában: | 2 perc |
| Üzemmódok: | 2 |
| Csak felnőttek számára alkalmas: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Borotva: | Nem |
| Érzékeny bőrre alkalmas: | Nem |
| Alkalmazási idő a hónaljban: | 1 perc |
| Masszázs funkció: | Nem |
| Trimmelő: | Nem |
| Úszó fej: | Nem |
| Intenzitási szintek száma: | 5 |
| Testhez kapcsolódó terület: | 4 cm² |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás: | 36W |
| Levehető tippek: | Igen |
| Készenlétjelző: | Igen |
| Izzó élettartama (villanások): | 300000 |
| Beépített kijelző: | LCD |
| Fő termék színe: | Fehér, Rózsa arany |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| Szélesség: | 80 mm |
| Magasság: | 31 mm |
| Súly: | 500 g |
| Mélység: | 175 mm |
| Összeg: | 1 |
| Utazótok: | Igen |
| Hajvágó fej: | Igen |
| Testhez kapcsolódó rögzítés: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

