Comandante C40 MK4 Nitro-Blade Racing Green kézi kávédaráló
Kód: AGDCMDMLY0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Comandante C40 MK4 Nitro-Blade Racing Green kézi kávédaráló| Magasság | 160 mm |
| Átmérő | 6,1 cm |
| Súly | 740 g |
| Konténerek száma | 1 |
| Terméktípus | Kávédaráló |
| Manuális mód | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Daráló típusa | Őrlőgép |
| Szín | Zöld |
| Állítható daráló | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket a tápegységre csatlakoztatva., Tartsa a készüléket gyermekek elől elzárva., Kerülje a forgó alkatrészekkel való érintkezést működés közben. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Coffee grinders |
|---|---|
| Súly: | 1.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4260113438107 |
| Magasság: | 160 mm |
| Átmérő: | 6,1 cm |
| Súly: | 740 g |
| Konténerek száma: | 1 |
| Terméktípus: | Kávédaráló |
| Manuális mód: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Daráló típusa: | Őrlőgép |
| Szín: | Zöld |
| Állítható daráló: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja felügyelet nélkül a tápegységhez csatlakoztatott készüléket., Tartsa a készüléket gyermekektől elzárva., Kerülje a forgó alkatrészekkel való érintkezést működés közben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

