Comandante C40 MK4 Nitro Blade kávédaráló
Kód: AGDCMDMLY0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Comandante C40 MK4 Nitro Blade kávédaráló| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Biztonsági rendszer | Igen |
| Kávébabtartály kapacitása | 40g |
| Szín | Fekete |
| Terméktípus | Pengecsiszoló |
| Darálási beállítások száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Coffee grinders |
|---|---|
| Súly: | 1.115 kg |
| EAN vonalkód: | 4260113435663 |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Biztonsági rendszer: | Igen |
| Kávébabtartály kapacitása: | 40g |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Pengecsiszoló |
| Darálási beállítások száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

