Comandante C40 MK4 Nitro Blade kávédaráló
Kód: AGDCMDMLY0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Comandante C40 MK4 Nitro Blade kávédaráló| Biztonsági rendszer | Igen |
| Kávébabtartály kapacitása | 40g |
| Terméktípus | Pengecsiszoló |
| Szín | Faipari |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Coffee grinders |
|---|---|
| Súly: | 1.104 kg |
| EAN vonalkód: | 4260113437483 |
| Biztonsági rendszer: | Igen |
| Kávébabtartály kapacitása: | 40g |
| Terméktípus: | Pengecsiszoló |
| Szín: | Faipari |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

