Camry CR 4615 mixér Ponorný mixér Černá, Nerezová ocel 700 W
Kód: AGDADLMIB0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 4615 mixér Ponorný mixér Černá, Nerezová ocel 700 W| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 700 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 / 60 Hz |
| Odnímatelné držadlo | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Barva | Nerezová ocel, Černá |
| Model | Ponorný mixér |
| Odnímatelné víko | Ano |
| Jednoduché sestavení | Ano |
| Úložný prostor pro kabel | Ne |
| Jednoduché čištění | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Typ balení | Krabice |
| Koktejlový nástavec | Ano |
| Počet rychlostí | 6 |
| Uzamykání | Ano |
| Typ ovládání | Otočné, Knoflíky |
| Turbo | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Bez obsahu bisphenolu A (BPA) | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5902934830515 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 700 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 / 60 Hz |
| Odnímatelné držadlo: | Ano |
| Ergonomický design: | Ano |
| Barva: | Nerezová ocel, Černá |
| Model: | Ponorný mixér |
| Odnímatelné víko: | Ano |
| Jednoduché sestavení: | Ano |
| Úložný prostor pro kabel: | Ne |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| LED indikátory: | Ano |
| Typ balení: | Krabice |
| Koktejlový nástavec: | Ano |
| Počet rychlostí: | 6 |
| Uzamykání: | Ano |
| Typ ovládání: | Otočné, Knoflíky |
| Turbo: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Materiál ostří: | Nerezová ocel |
| Bez obsahu bisphenolu A (BPA): | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

