Camry CR 4513 elektromos késkészlet
Kód: AGDADLNEL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 4513 elektromos késkészlet| Univerzális kés | Igen |
| Doboz | Igen |
| Rozsdamentes acél penge | Igen |
| Levehető penge | Igen |
| Villát tartalmaz | Igen |
| Fagyasztott étel kés | Igen |
| Energiafogyasztás | 200 W |
| Szín | Fekete |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Penge hossza | 29 cm |
| Kés pengehossz | 17 cm |
| Tápkábel hossza | 1 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Slicers and electric knives |
|---|---|
| Súly: | 1.25 kg |
| EAN vonalkód: | 5905575903402 |
| Univerzális kés: | Igen |
| Doboz: | Igen |
| Rozsdamentes acél penge: | Igen |
| Levehető penge: | Igen |
| Villát tartalmaz: | Igen |
| Fagyasztott étel kés: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 200 W |
| Szín: | Fekete |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél, Kabát |
| Penge hossza: | 29 cm |
| Kés pengehossz: | 17 cm |
| Tápkábel hossza: | 1 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

