Camry CR 3046 gofrisütő 2 gofri/gofri, fekete, 1000 W
Kód: AGDADLOPK0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 3046 gofrisütő 2 gofri/gofri, fekete, 1000 W| Energiafogyasztás | 1000 W |
| Maximális energiafogyasztás | 1600 W |
| Szín | Fekete |
| Gofri forma | Téglalap |
| Gofrik száma | 2 gofri/gofriszelet |
| LED-jelzők | Teljesítmény, Készenlét |
| Könnyű tisztítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 2.16 kg |
| EAN vonalkód: | 5902934835602 |
| Energiafogyasztás: | 1000 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 1600 W |
| Szín: | Fekete |
| Gofri forma: | Téglalap |
| Gofrik száma: | 2 gofri/gofriszelet |
| LED-jelzők: | Teljesítmény, Kész |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

