Camry CR 2322 hajvasaló
Kód: AGDADLPRO0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 2322 hajvasaló| Maximális teljesítmény | 300 W |
| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Energiafogyasztás | 50W |
| Lemez anyaga | Kerámia turmalin |
| Kábelmentes (forgatható) | 180°-os mozgásszabadság, még kábellel is |
| Felakasztható | Igen |
| Szín | Fehér |
| Csuklópánt típusa | Akasztóhurok |
| Súly | 372 g |
| Automatikus kikapcsolás után | 40 perc |
| Hőmérséklet (maximum) | 230°C |
| LED-jelzők | Hőmérséklet |
| Hajkiegyenesítés | Igen |
| Hűtőcsúcs | Igen |
| Modell | Hajvasaló |
| Beépített kijelző | Igen |
| Eszközzár | Igen |
| Állítható termosztát | Igen |
| Hőmérséklet (min.) | 150°C |
| Gyors felmelegedés | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair straighteners |
|---|---|
| Súly: | 0.535 kg |
| EAN vonalkód: | 5903887804042 |
| Maximális teljesítmény: | 300 W |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 50W |
| Lemez anyaga: | Kerámia turmalin |
| Kábelmentes (forgatható): | 180°-os mozgásszabadság, még kábellel is |
| Felakasztható: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Csuklópánt típusa: | Akasztóhurok |
| Súly: | 372 g |
| Automatikus kikapcsolás után: | 40 perc |
| Hőmérséklet (maximum): | 230°C |
| LED-jelzők: | Hőmérséklet |
| Hajkiegyenesítés: | Igen |
| Hűtőcsúcs: | Igen |
| Modell: | Hajvasaló |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Eszközzár: | Igen |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 150°C |
| Gyors felmelegedés: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

