Camry CR 2255 hajszárító Fekete, Arany 2000 W
Kód: AGDADLSUS0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 2255 hajszárító Fekete, Arany 2000 W| Energiafogyasztás | 2000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Maximális energiafogyasztás | 2000 W |
| Minimális teljesítmény | 1800 W |
| Beépített kijelző | Nem |
| Szín | Arany, fekete |
| Csuklópánt típusa | Akasztóhurok |
| Felületi elszíneződés | Monoton |
| Felakasztható | Igen |
| Hideg levegő fújása | Igen |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Motor típusa | Légkondicionáló |
| Használati utasítás | Igen |
| Diffúzor | Igen |
| Koncentrátor | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| Súly: | 1.125 kg |
| EAN vonalkód: | 5902934834728 |
| Energiafogyasztás: | 2000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Maximális energiafogyasztás: | 2000 W |
| Minimális teljesítmény: | 1800 W |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Szín: | Arany, Fekete |
| Csuklópánt típusa: | Akasztóhurok |
| Felületi színezés: | Monoton |
| Felakasztható: | Igen |
| Hideg levegő fújása: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Motor típusa: | Légkondicionáló |
| Használati utasítás: | Igen |
| Diffúzor: | Igen |
| Koncentrátor: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

