Camry CR 2174 lábmasszírozó
Kód: FIRADLMAS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 2174 lábmasszírozó| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Maximális energiafogyasztás | 500 W |
| Minimális teljesítmény | 450 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Szélesség | 390 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Mélység | 440 mm |
| Összecsukott termék mérete (ma x sz x mé) | 390 × 440 × 95 mm |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Beleértve a fröccsenés elleni védelmet | Igen |
| Könnyen használható | Igen |
| Maximális melegvíz-hőmérséklet | 45°C |
| Helyes használat | Láb |
| Ergonomikus fogantyú | Igen |
| Rezgés funkció | Igen |
| Olajtartalom | 6 liter |
| Buborék funkció | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Fűtési funkció | Igen |
| Fogantyúk | Igen |
| Masszázs típusok | Reflexzónák masszázsa a talpon |
| Csendes működés | Igen |
| Fogantyú jellemzői | Ergonomikus |
| Csuklós | Igen |
| Szín | Szürke |
| Anyag | Kabát |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 2 kg |
| EAN vonalkód: | 5902934837606 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Maximális energiafogyasztás: | 500 W |
| Minimális teljesítmény: | 450 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Szélesség: | 390 mm |
| Magasság: | 210 mm |
| Mélység: | 440 mm |
| Összecsukott termék mérete (ma x sz x mé): | 390 × 440 × 95 mm |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Beleértve a fröccsenés elleni védelmet: | Igen |
| Könnyen használható: | Igen |
| Maximális melegvíz-hőmérséklet: | 45°C |
| Helyes használat: | Láb |
| Ergonomikus fogantyú: | Igen |
| Rezgés funkció: | Igen |
| Olajtartalom: | 6 liter |
| Buborék funkció: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Fűtési funkció: | Igen |
| Fogantyúk: | Igen |
| Masszázs típusok: | Reflexzónák masszázsa a talpon |
| Csendes működés: | Igen |
| Fogantyú jellemzői: | Ergonomikus |
| Csuklós: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Anyag: | Kabát |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

