Camry CR 1290 elektromos vízforraló
Kód: AGDADLCZE0092
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 1290 elektromos vízforraló| Vezérlés típusa | Gombok |
| Alapanyag | Üveg |
| Szín | Fekete, Áttetsző, Fehér |
| Víztartály térfogata | 2 liter |
| Vízszintjelző | Igen |
| Hőmérséklet (maximum) | 100°C |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Víz nélküli indítás elleni védelem | Igen |
| Hőmérséklet (min.) | 60°C |
| Tanúsítvány | CE |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás | 2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Használati utasítás | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Világítás | Igen |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.34 kg |
| EAN vonalkód: | 5902934835770 |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Alapanyag: | Üveg |
| Szín: | Fekete, Áttetsző, fehér |
| Víztartály térfogata: | 2 liter |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Hőmérséklet (maximum): | 100°C |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Víz nélküli indítás elleni védelem: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 60°C |
| Tanúsítvány: | CE |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Használati utasítás: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Világítás: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

