Camry CR 1259 elektromos vízforraló 20 l 1650 W Fekete
Kód: AGDADLWAR0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 1259 elektromos vízforraló 20 l 1650 W Fekete| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél |
| Víztartály térfogata | 20 liter |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Állítható termosztát | Nem |
| Vízszintjelző | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 1650 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Használati utasítás | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Kijelző | Nem |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Világítás | Igen |
| Csuklós fedél | Igen |
| Fedélnyitási típus | Kézikönyv |
| Levehető fedél | Igen |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló | Igen |
| Zárható fedél | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boilers |
|---|---|
| Súly: | 3.64 kg |
| EAN vonalkód: | 5908256838475 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Víztartály térfogata: | 20 liter |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 1650 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Használati utasítás: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Kijelző: | Nem |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| Világítás: | Igen |
| Csuklós fedél: | Igen |
| Fedélnyitási típus: | Kézikönyv |
| Levehető fedél: | Igen |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló: | Igen |
| Zárható fedél: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

