Camry CR 1253 elektromos vízforraló 1,7 l Rozsdamentes acél 2200 W
Kód: AGDADLCZE0056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 1253 elektromos vízforraló 1,7 l Rozsdamentes acél 2200 W| Alapanyag | Rozsdamentes acél, Acél |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Szűrés | Igen |
| Víztartály térfogata | 1,7 liter |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Wi-Fi | Nem |
| Állítható termosztát | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 5 |
| Vízszintjelző | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Előre beállított hőmérsékletek | Igen |
| Síp | Nem |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Víz nélküli indítás elleni védelem | Igen |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Fűtőelem anyaga | Rozsdamentes acél |
| Vízkőszűrő | Igen |
| Melegen tartás funkció | 120 perc |
| Tanúsítvány | CE |
| Energiafogyasztás | 2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Áramfogyasztás | 2200 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Használati utasítás | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 1,45 kg |
| Jelzőfény | Igen |
| Kábeltárolás | Igen |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Világítás | Igen |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Fedélnyitási típus | Gomb |
| Ergonomikus markolat | Igen |
| Csuklós fedél | Igen |
| Levehető fedél | Nem |
| Zárható fedél | Igen |
| Kijelző | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.346 kg |
| EAN vonalkód: | 5908256837201 |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél, Acél |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Szűrés: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 5 |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Előre beállított hőmérsékletek: | Igen |
| Síp: | Nem |
| Melegen tartás funkció: | 120 perc |
| Víz nélküli indítás elleni védelem: | Igen |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Fűtőelem anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Vízkőszűrő: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Áramfogyasztás: | 2200 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Használati utasítás: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 1,45 kg |
| Jelzőfény: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Világítás: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Fedélnyitási típus: | Gomb |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Csuklós fedél: | Igen |
| Levehető fedél: | Nem |
| Zárható fedél: | Igen |
| Kijelző: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

