Bialetti MKF02 Automata tejhabosító/melegítő Piros
Kód: AGDBLTSDM0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bialetti MKF02 Automata tejhabosító/melegítő Piros| Szín | Piros |
| Habkapacitás | 150 ml |
| Kábeltárolás | Igen |
| Tejtartály kapacitása | 0,3 liter |
| Modell | Automatikus tejhabosító/melegítő |
| Tanúsítvány | CE |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Figyelmeztetés | Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében tartsa gyermekektől elzárva., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Tisztítás előtt győződjön meg arról, hogy a készülék ki van kapcsolva. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Milk frothers |
|---|---|
| Súly: | 1.05 kg |
| EAN vonalkód: | 8006363027243 |
| Szín: | Piros |
| Habkapacitás: | 150 ml |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Tejtartály kapacitása: | 0,3 liter |
| Modell: | Automatikus tejhabosító/melegítő |
| Tanúsítvány: | CE |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében tartsa gyermekektől elzárva., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Tisztítás előtt győződjön meg róla, hogy a készülék ki van kapcsolva. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

