Bialetti 0003130/NW kávéfőző Manuális vákuumos kávéfőző 1 l
Kód: AGDBLTZAP0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bialetti 0003130/NW kávéfőző Manuális vákuumos kávéfőző 1 l| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 172 mm |
| Súly | 970 g |
| Mélység | 172 mm |
| Eszköz helye | Munkalap |
| Víztartály térfogata | 1 liter |
| Töltelék típusa | Őrölt kávé |
| Beépített daráló | Nem |
| Kávéfőző típusa | Kézikönyv |
| Terméktípus | Vákuum kávéfőző |
| Szín | Rozsdamentes acél, Áttetsző, Fehér |
| Beépített kijelző | Nem |
| Vezérlés típusa | Mancs |
| Kávéfőzés | Nem |
| Eszpresszó készítése | Nem |
| Kapucsínó készítése | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tea and coffee makers |
|---|---|
| Súly: | 0.87 kg |
| EAN vonalkód: | 8006363031301 |
| Magasság: | 260 mm |
| Szélesség: | 172 mm |
| Súly: | 970 g |
| Mélység: | 172 mm |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| Víztartály térfogata: | 1 liter |
| Töltelék típusa: | Őrölt kávé |
| Beépített daráló: | Nem |
| Kávéfőző típusa: | Kézikönyv |
| Terméktípus: | Vákuum kávéfőző |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Áttetsző, fehér |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| Kávéfőzés: | Nem |
| Eszpresszó készítése: | Nem |
| Kapucsínó készítése: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

