Bezsáčkový vysavač Taurus Homeland Cyclone
Kód: AGDTAUODK0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezsáčkový vysavač Taurus Homeland Cyclone| Napájecí zdroj | AC |
| Maximální příkon | 800 W |
| Sací výkon | 18000 Pa |
| Materiál kol | Guma |
| Model | Bezsáčkový vysavač |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový / filtrace |
| Vzdálenost pro záznam | 7.5 m |
| Barva | Modrá, Černá |
| Pružná hadice | Ano |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 2 l |
| Vysávání | Suchý |
| Počet koleček | 2 kolo/kola |
| Síto | Ano |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Typ filtru | HEPA |
| Délka přívodní hadice | 184 cm |
| Délka teleskopické trubky | 72 cm |
| Materiál potrubí | Kov |
| Teleskopická trubka | Ano |
| Množství | 1 |
| Max. podtlak | 18 kPa |
| Správné použití | Domácí |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Dřevo, Univerzální |
| Hlučnost | 78 dB |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Vysavač | Ano |
| Kartáč 2 v 1 | Ano |
| Délka šňůry | 5 m |
| Kvalita držatel | 1 |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 4.8 kg |
| EAN vonalkód: | 8414234489265 |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Maximális energiafogyasztás: | 800 W |
| Szívóerő: | 18000 Pa |
| Kerék anyaga: | Gumi |
| Modell: | |
| Szennyeződés-elválasztási módszer: | Ciklonikus / szűréses |
| Felvételi távolság: | |
| Szín: | Kék, Fekete |
| Rugalmas tömlő: | Igen |
| A porzsák/tartály térfogata: | 2 liter |
| Porszívózás: | Száraz |
| Kerekek száma: | 2 kerék |
| Képernyő: | Igen |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Szűrő típusa: | HEPA |
| Teleszkópos cső: | Igen |
| Összeg: | 1 |
| Max. vákuum: | 18 kPa |
| Helyes használat: | Otthon |
| Felületek tisztítása: | Egyetemes |
| Zajszint: | 78 dB |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Porszívó: | Igen |
| 2 az 1-ben ecset: | Igen |
| Kábelhossz: | 5 méter |
| Minőségi tulajdonos: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületeken. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

