Theragun Wave Solo masírovací stroj Univerzální Černá
Kód: FIRTHBMAS0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Theragun Wave Solo masírovací stroj Univerzální Černá| Správné použití | Univerzální |
| Vibrační funkce | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Materiál | Silikon |
| Jednoduché používání | Ano |
| Typy masáže | Rolovací masáž |
| Barva | Černá |
| Typ zdroje | Baterie |
| Životnost baterie | 200 min |
| Šířka | 86 mm |
| Hmotnost | 300 g |
| Hloubka | 86 mm |
| Výška | 86 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 0.54 kg |
| EAN vonalkód: | 810036055130 |
| Správné použití: | Univerzální |
| Vibrační funkce: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Materiál: | Silikon |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Typy masáže: | Rolovací masáž |
| Barva: | Černá |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Životnost baterie: | 200 min |
| Šířka: | 86 mm |
| Hmotnost: | 300 g |
| Hloubka: | 86 mm |
| Výška: | 86 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

