Podlahový ventilátor 18"/45cm 200W s cirkulačním čerpadlem, měděný, zlatý
Kód: AGDBLOWEN0023
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Podlahový ventilátor 18"/45cm 200W s cirkulačním čerpadlem, měděný, zlatý| Barva | Zlato, Měď |
| Délka šňůry | 1,8 m |
| Průměr větráku | 45 cm |
| Autooscilace | Ano |
| Umístění | Podlaha |
| Nastavení výšky | Ne |
| Počet lopatek ventilátoru | 3 |
| Počet rychlostí | 3 |
| Model | Domácí vrtulový ventilátor |
| Základní materiál | Kov |
| Spotřeba elektrické energie | 200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 V |
| Typ zdroje | AC |
| Výška | 560 mm |
| Šířka | 560 mm |
| Typ balení | Krabice |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| Súly: | 5.04 kg |
| EAN vonalkód: | 5900804147244 |
| Szín: | Arany, Réz |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Ventilátor átmérője: | 45 cm |
| Önoszcilláció: | Igen |
| Elhelyezkedés: | Emelet |
| Magasságállítás: | Nem |
| Ventilátorlapátok száma: | 3 |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Modell: | Otthoni propeller ventilátor |
| Alapanyag: | Fém |
| Áramfogyasztás: | 200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220V |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Magasság: | 560 mm |
| Szélesség: | 560 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

