Zelmer ZTS7386 toustovač 2 krajíců 750 W Bílá
Kód: AGDZELTOS0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zelmer ZTS7386 toustovač 2 krajíců 750 W Bílá| Automatické rozmrazování | Ne |
| Funkce tepla | Ano |
| Počet krajíců | 2 krajíců |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Počet slotů | 2 |
| Typ ovládání | Otočné |
| Variabilní kontrola propečení kůrky | Ano |
| Tlačítko zastavení/zrušení | Ano |
| Elektronické řízení opečení | Ne |
| Základní materiál | Plast |
| Mřížkový držák | Ano |
| Dlouhý otvor | Ne |
| Vyjímatelná miska na drobky | Ano |
| Barva | Bílá |
| Příkon | 750 W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 1.08 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269347032 |
| Automatikus leolvasztás: | Nem |
| Hőfunkció: | Igen |
| Szeletek száma: | 2 szelet |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Rések száma: | 2 |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| Változtatható kéregpirítási szabályozás: | Igen |
| Leállítás/Mégse gomb: | Igen |
| Elektronikus pirításszabályozás: | Nem |
| Alapanyag: | Kabát |
| Rácstartó: | Igen |
| Hosszú lyuk: | Nem |
| Kivehető morzsatálca: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Energiafogyasztás: | 750 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

