Zelmer ZKS1451 kuchyňská výha Bílá Pracovní deska Čtverec Elektronická kuchyňská váha
Kód: AGDZELWGK0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zelmer ZKS1451 kuchyňská výha Bílá Pracovní deska Čtverec Elektronická kuchyňská váha| Měření kapaliny | Ano |
| Model | Elektronická kuchyňská váha |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Přesnost vážení | 1 g |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Obsah nádoby | 1 l |
| Indikátor přehřátí | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Tvar | Čtverec |
| Barva | Bílá |
| Funkce tara | Ano |
| Maximální nosnost | 5 kg |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Barva podsvětlení | Modrá |
| Typ displeje | LCD |
| Mísa | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kitchen scales |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269347223 |
| Folyadékmérés: | Igen |
| Modell: | Elektronikus konyhai mérleg |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Mérési pontosság: | 1 g |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Tartály tartalma: | 1 liter |
| Túlmelegedésjelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Arc: | Négyzet |
| Szín: | Fehér |
| Tára funkció: | Igen |
| Maximális teherbírás: | 5 kg |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| Háttérvilágítás színe: | Kék |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Tál: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

