Zelmer ZIR0500 Suché i parní žehlení Žehlicí plocha z nerezové oceli 1100 W Černá, Modrá, Bílá
Kód: AGDZELZEL0037
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zelmer ZIR0500 Suché i parní žehlení Žehlicí plocha z nerezové oceli 1100 W Černá, Modrá, Bílá| Barva | Černá, Bílá, Modrá |
| Model | Suché i parní žehlení |
| Materiál žehlicí plochy | Žehlicí plocha z nerezové oceli |
| Variabilní nastavení páry | Ano |
| Bezkabelový | Ne |
| Automatické odstraňování vodního kamene | Ano |
| Objem zásobníku vody | 0,28 l |
| Vstupní střídavé napětí | 115 - 230 V |
| Příkon | 1100 W |
| Navrženo pro cestování | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 0.91 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269344222 |
| Szín: | Fekete, Fehér, Kék |
| Modell: | Száraz és gőzölős vasalás |
| Vasalódeszka anyaga: | Rozsdamentes acél vasalófelület |
| Változtatható gőzbeállítások: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| Automatikus vízkőtelenítés: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 0,28 liter |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | |
| Energiafogyasztás: | 1100 W |
| Utazásra tervezve: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

