Zelmer ZHB4562L Ponorný mixér Pulsar 800 W Lime
Kód: AGDZELMIB0113
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zelmer ZHB4562L Ponorný mixér Pulsar 800 W Lime| Kapacita kráječe | 0,45 l |
| Odnímatelná kovová noha | Ano |
| Rozsah měření | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Model | Ruční mixér |
| Barva | Bílá, Limetka |
| Ochrana proti rozstřiku | Ano |
| Kapacita hrnku | 0,8 l |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Příkon | 800 W |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 238 mm |
| Hmotnost | 1,26 kg |
| Hloubka | 220 mm |
| Funkce mixování | Ano |
| Funkce drcení | Ano |
| Funkce šlehání | Ano |
| Šlehací metličky | Ano |
| Turbo | Ano |
| Fodmateriale | Nerezová ocel |
| Základní materiál | Plastický |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269356003 |
| Mérési tartomány: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Modell: | Kézi mixer |
| Szín: | Fehér, Mész |
| Fröccsenés elleni védelem: | Igen |
| Bögre kapacitása: | 0,8 liter |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 800 W |
| Szélesség: | 110 mm |
| Magasság: | 238 mm |
| Súly: | 1,26 kg |
| Mélység: | 220 mm |
| Keverési funkció: | Igen |
| Zúzó funkció: | Igen |
| Habverők: | Igen |
| Turbó: | Igen |
| Alapanyag: | Műanyag |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

