Zelmer ZHB4562L mixér Ponorný mixér 800 W Bílá, Žlutá
Kód: AGDZELMIB0113
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zelmer ZHB4562L mixér Ponorný mixér 800 W Bílá, Žlutá| Odnímatelné držadlo | Ano |
| Ochrana proti rozstřiku | Ano |
| Model | Ponorný mixér |
| Barva | Bílá, Žlutá |
| Odnímatelné víko | Ano |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Rozsah měření | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Příkon | 800 W |
| Šířka | 110 mm |
| Hmotnost | 1,26 kg |
| Výška | 238 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Kapacita otočné misky | 0,45 l |
| Turbo | Ano |
| Sekáček | Ano |
| Počet nožů | 2 |
| Míchací šálek s výlevkou | Ano |
| Nože z nerezu | Ano |
| Šlehač | Ano |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Materiál shaftu | Nerezová ocel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269356003 |
| Levehető fogantyú: | Igen |
| Fröccsenés elleni védelem: | Igen |
| Modell: | Merülő turmixgép |
| Szín: | Fehér, Borostyán |
| Levehető fedél: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Mérési tartomány: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 800 W |
| Szélesség: | 110 mm |
| Súly: | 1,26 kg |
| Magasság: | 238 mm |
| Mélység: | 220 mm |
| Lemezjátszó kapacitása: | 0,45 liter |
| Turbó: | Igen |
| Vágó munkás: | Igen |
| Kések száma: | 2 |
| Keverőpohár kiöntővel: | Igen |
| Rozsdamentes acél kések: | Igen |
| Legyintés: | Igen |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Tengely anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

