Zelmer ZHB4561L mixér 0,8 l Mixér na vaření 800 W Bílá
Kód: AGDZELMIB0110
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zelmer ZHB4561L mixér 0,8 l Mixér na vaření 800 W Bílá| Vyjímatelná miska | Ano |
| Model | Mixér na vaření |
| Barva | Bílá |
| Ochrana proti rozstřiku | Ano |
| Počet čepelí nože | 2 |
| Ergonomický design | Ano |
| Rozsah měření | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 800 W |
| Hmotnost | 800 g |
| Výška | 213 mm |
| Šířka | 213 mm |
| Hloubka | 109 mm |
| Turbo | Ano |
| Počet rychlostí | 2 |
| Obsah nádoby | 0,8 l |
| Typ ovládání | Knoflíky |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 0.79 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269355976 |
| Kivehető tál: | Igen |
| Modell: | Főző turmixgép |
| Szín: | Fehér |
| Fröccsenés elleni védelem: | Igen |
| Késpengék száma: | 2 |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Mérési tartomány: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 800 W |
| Súly: | 800 g |
| Magasság: | 213 mm |
| Szélesség: | 213 mm |
| Mélység: | 109 mm |
| Turbó: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Tartály tartalma: | 0,8 liter |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

