Zelmer ZCK8026 elektrická konvice 1,7 l 2200 W Černá, Průhledná
Kód: AGDZELCZE0108
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zelmer ZCK8026 elektrická konvice 1,7 l 2200 W Černá, Průhledná| Barva | Černá, Průsvitné, Bílá |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Základní materiál | Sklo, Nerezová ocel |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Počet teplotních nastavení | 4 |
| Ochrana proti zapnutí bez vody | Ano |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Filtrace | Ano |
| Příkon | 2200 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.41 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269348183 |
| Szín: | Fekete, Áttetsző, fehér |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Alapanyag: | Üveg, Rozsdamentes acél |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 4 |
| Víz nélküli indítás elleni védelem: | Igen |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Szűrés: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Világítás: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

